2009-06-26 08:31:20
•Jó lenne tudni, hogy melyek voltak azok az oldalak, amivel próbálkoztál, illetve ha ez nem lehetséges, akkor azt, hogy milyen témájúak voltak ezek az oldalak, honnan származott a tartalom, ami rajtuk volt található.
2009-10-21 19:43:54
•2009-10-22 12:16:27
•Szia! Mi az oldalad témája pontosan?
2009-10-22 18:43:54
•Previously Jároli József wrote:
Szia! Mi az oldalad témája pontosan?
Üdv decryptmd5.net ez a web lapom és gondolom a ciméből már rá lehet jönni mivel foglalkozik, de azért leirom hogy az md5 hash – ek viszafejtésével foglalkozik! ha ez illegális lenne vagy szabálytalan akkor nem tudtam róla és azért mertem bele kezdeni ebbe a weboldal fejlesztésébe mert egyszer a google nak is volt egy ijen weblapja de már nem üzemel viszont azt nem tudom mijért. Minden segitséget örömmel veszek és köszi szépen 🙂
2009-10-23 13:11:13
•Hát volt valami olyan sejtésem, hogy határeset lehet az oldalad témája, illetve mondjuk a felépítése is. Mivel nincs túl sok szöveges tartalmad, ezért akár hiába is várnád, hogy releváns hirdetések jelenjenek meg az oldaladon, még ha fel is vennének az AdSense programba, hiszen számottevő szöveges tartalom hiányában nagyon kevés fogódzkodója van a rendszernek a potenciálisan hatásos reklámok kiosztásához…
2009-10-23 14:18:52
•2009-10-26 09:05:23
•Igazából a korábbiakban lusta voltam megnézni a programszabályzatot, és hát most, hogy megnéztem, szerintem rossz híreket kell közöljek: nem helyezhető el ugyanis AdSense hirdetés „Hacker-, illetve crackertartalom” esetén. Szerintem a Te oldalad tökéletesen beleillik ebbe a kategóriába.
Hogy mégis hogyan lehet ez a hirdetés a hivatkozott oldalon? Az is teljesen elképzelhető, hogy az oldal tulajdonosa annak idején egy teljesen más weboldallal jelentkezett felvételre az AdSense-be, majd miután felvételt nyert, kirakta erre a weboldalra is a hirdetési kódot. Ha megnézed az általad hivatkozott weboldal kódját, azt láthatod a legalján, hogy a weboldal profil Analytics azonosítója a következő: UA-2697163-4 Ez azt jelenti, hogy ez a weboldal egy Analytics profilon belül ez már a negyedik, tehát a webmesternek elméletben több oldala is van.
Igazából fogalmam sincs, hogyan működik ez az elbírálás dolog, de akár azt is el tudnám képzelni, hogy az olyan weboldalak esetén, ahol az oldal szövegében nincsen semmilyen „gyanús” kulcsszó, ott automatikusan jóváhagyják a jelentkezésed, ahol pedig kérdéses kulcsszavak vannak, ott meg kell várjad, hogy egy élő ember megnézze az oldalad a Google-től, és elbírálja. Ha spórolni akarnék az élőmunkával, biztos ezt csinálnám. (Meg azt, hogy az oldalak nagy részére mindaddig nem szánnám egy ember idejét, amíg egyáltalán szóba nem kerül, hogy valamit ki is kellene fizetni az illetőnek: ha egyébként az automatikus szűrőkön korábban átment, úgy csak akkor nézetném meg az embereimmel az oldalt, ha a bevételek már elérték a kifizetési határt… Sok letiltott megjelenítőnek volt hasonló érzése a rendszer működésével kapcsolatban régebben.)
Összességében szerintem ha valahogy el is fogadnák a jelentkezésedet az AdSense rendszerbe, nagyon nagy eséllyel kitiltanának előbb-utóbb a Programszabályzat megsértése miatt. Lehet, hogy csak hónapokkal később fedeznék fel a szabálysértést (pl. amikor az első kifizetés előtt jobban szemügyre veszik az oldalad).
2009-10-26 14:18:38
•2009-10-27 22:36:32
•Hmmm… akkor az első tippem jött be, ti. hogy a kevés szöveges tartalom is lehet a probléma forrása.
Sajnos azt, hogy a weboldalad tartalmát valóban szabályellenesnek minősíti-e az AdSense, nem fogod tudni megkérdezni semmilyen hivatalos forrástól, mivel a Google-nek nincsen arra elég embere, hogy egyenként válaszoljon hasonló kérdésekre, így jól látod: leghamarabb a 100 dolláros (vagy asszem hetven eurós), első kifizetéshez szükséges limit elérésekor lenne esélyed ezt először mindezt megtudni, ha valahogy egyébként sikerülne elérjed, hogy felvegyék egyik weboldaladat az AdSense programba…
Anonymous • 2009-06-25 13:30:36